تقدیر از پالاپال پرداز فارس در هشتمین جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس

فهرست مقاله

هلدینگ پالاپال پرداز فارس در هشتمین جشنواره ی تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس که در در ۱۹ام اسفند ماه سال ۱۳۹۷ در شیراز با حضور مسئولان کشوری، استانی و فعالان اقتصادی برگزار شد، شایسته دریافت تندیس برنزی هشتمین جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس شد.

شرکت اپ ساز که از زیر مجموعه های هلدینگ نرم افزاری پالاپال پرداز فارس محسوب می شود. اپ‌ساز همچنین به عنوان حامی این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفت.

هدف از برگزاری جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان، ایجاد رقابت سالم در مجموعه های تولیدی و خدماتی با هدف کیفیت بخشی به تولیدات و خدمات آنها و ایجاد رونق کسب و کار در صنعت و اعتلای اقتصادی استان است.

در این جشنواره رقابت مطرح نیست بلکه در آن واحدهای منتخب بر اساس ارزیابی هایی که توسط ارزیابان صورت می‌گیرد انتخاب می‌شوند که آیتم‌های ارزیابی از قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استخراج شده و ارزیابی‌ها تخصصی است.

افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه تولید، فعال بودن در بخش صادرات، داشتن بخش تحقیق و توسعه، افزایش توسعه کمی و کیفی، نوآوری در کالا و خدمات، اطلاع رسانی و تبلیغ و ارتقا کالا و خدمات از جمله مولفه‌های مهم در دریافت تندیس است.

تنها واحدهایی می‌توانند به مرحله تندیس راه یابند که بیش از ۹۰ درصد اظهار رضایت‌مندی مردم را دریافت کنند.

داور اصلی این جشنواره مردم هستند و خوشحالیم که اپ‌ساز افتخار این را داشته که رضایت‌مندی اکثریت افراد را جلب کند.