آموزش سازمانی
 

 

 

آموزش سازمانی

 

یادگیری شخصی‌سازی‌شده یکی از نیازهای سازمان ها می باشد که در یادگیری سازمانی بسیار حائز اهمیت است. اگرچه پلتفرم‌های آموزشی در سازمان، توانایی ایجاد زیرساخت مناسب برای ساخت فرهنگ یادگیری و بهبود فرایند یادگیری را دارند، اما محتوا به عنوان مغز و روح هر سیستم آموزشی به حساب می‌آید و پلتفرم ها بدون محتوای خوب نمی‌توانند کافی و تاثیرگذار باشند.

جهت نیل به سازمان یادگیرنده و ضرورت وجود محتواهای کاربردی و جذاب در سازمان، متخصصان تولید محتوا، پس از تحلیل نیازهای هر سازمان و متناسب با آنها، محتواهای آموزشی را مبتنی بر اصول یادگیری فعال و میکرولرنینگ تولید نموده و در پلتفرم یادگیری فعال لایفا به شیوه ای متفاوت و اثر بخش ارائه می نمایند.

تیم پالاپال پرداز از اساتید مطرح دانشگاهی و فعال در صنعت، تشکیل می گردد و برنامه های زیر را با توجه به نیازهای هر سازمان، تدوین نموده که قابلیت پیاده سازی و اجرا دارند.

خدمات آموزش سازمانی

تدوین برنامه آموزشی

برنامه آموزشی بر اساس اصول یادگیری فعال

تدوین برنامه استقرار پلتفرم در سازمان

تدوین استراتژی و برنامه اجرایی جهت استقرار پلتفرم های سازمانی

برگزاری دوره های آموزش سازمانی

به صورت آنلاین و حضوری با کمک اساتید دانشگاهی و فعال در صنعت

تولید محتوای تخصصی

تولید محتوای سازمانی اختصاصی

یادگیری از طریق سرگرمی

تبدیل محتوای آموزشی به آزمون های از جنس بازی

1.برنامه آموزشی بر اساس اصول یادگیری فعال

در مسیر توسعه مهارت های کارکنان و بهبود عملکرد سازمانی، وجود برنامه‌های آموزشی و یا طرح درس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و نقش کلیدی ایفا می‌کند. این برنامه‌ها بایستی دارای ساختار و اصول اولیه باشند تا به تعامل بیشتر کارکنان در اپلیکیشن منجر شوند.

برای موفقیت در اجرای برنامه های آموزش درون سازمانی نیاز به استراتژی های کوتاه مدت و بلند مدت می باشد.

اگر استراتژی تولید محتوا ندارید، تیم آموزشی ما پس از نیازسنجی، اقدام به تدوین برنامه های محتوایی منظم در زمینه های مختلف برای سازمان شما می نماید.

این برنامه‌ها به توسعه مهارت‌ها، بهبود عملکرد، افزایش فرصت‌های شغلی و تحقق اهداف سازمانی کمک می کند.

2. تدوین برنامه استقرار پلتفرم در سازمان

یکی از خدمات ویژه تیم پالاپال پرداز، تدوین برنامه‌های سفارشی برای استقرار پلتفرم در سازمان می‌باشد.

یکی از خدمات آموزش سازمانی برنامه استقرار پلتفرم است که به سازمان شما کمک می‌کنند تا فرآیند آماده سازی و پیاده‌سازی هر نوع پلتفرم آموزشی را به صورت مؤثر و مدیریت شده انجام دهید. تیم ما پس از عقد قرارداد و نیازسنجی، پروپوزال و راهکارهای اجرایی برای استقرار نرم افزار را ارائه می دهد و از صفر تا صد در کنار شما خواهد بود.

3. برگزاری دوره های حضوری و آنلاین

امکان برگزاری دوره های تخصصی به صورت حضوری در شهر شیراز و یا به صورت آنلاین در شهرهای دیگر وجود دارد. تمامی دوره ها با نظارت جمعی از اساتید دانشگاه شیراز فعال در حوزه صنعت و پژوهش می باشند.

از مزایای آموزش سازمانی و ارائه دوره های آموزشی درون سازمانی می‌توان به بهبود کارایی، افزایش رضایت کارمندان، کاهش نرخ نوسانات و افزایش نوآوری اشاره کرد. این فرآیند نه تنها به افراد کمک می‌کند مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند، بلکه فرهنگ سازمانی را هم بهبود می‌بخشد و ارتباطات بین اعضای تیم را تقویت می‌کند.

 
12000

ساعت برگزاری دوره ها

100

دوره های قابل ارائه

50

دانشجو

 

4. تولید محتوای تخصصی

از روی منابع آموزشی سازمان

تولید محتوا یکی از نیازهای اساسی هر سازمان برای شروع فرآیند آموزش های درون سازمانی است.

از آن جایی که تولید محتوای باکیفیت و نبود نیروی متخصص در سازمان برای ساخت محتوای آموزشی در سازمان یک دغدغه بزرگ به حساب می آید، کارشناسان تولید محتوای پالاپال تمام مراحل آماده سازی و تولید محتوای دیجیتال آموزشی برای دوره‌های آموزشی در اپلیکیشن لایفا را بر عهده می گیرند.

مراحل مختلف تولید محتوا شامل نگارش طرح درس، تولید محتوای بصری دیجیتال، ساخت اسلایدهای آموزشی، ساخت موشن گرافیک، تدوین و بازبینی محتوا و در نهایت ورود محتوا در پنل مدیریت می‌شود.

5.یادگیری از طریق سرگرمی

انجام بازی های ساده آموزشی (Play to Learn) می تواند نقش شگرفی در بحث افزایش انگیزه کارکنان و درگیر سازی آنها با محتوای آموزشی داشته باشد.

تبدیل محتوای آموزشی سازمان شما به آزمون های از جنس بازی یکی از متدهای جدید آموزش نوین است که باعث رشد تفکر انتقادی و مهارت‌های حل مسئله می‌شود و توسط تیم پالاپل پرداز فارس قابل پیاده سازی و اجرا می باشد.