بلاگ

 • 4Apr

  مقدمه ای بر توگف 9

   مقدمه ای بر توگف 9:

  توگف چیست؟

  توگف یک چارچوب معماری سازمانی است. چارچوب معماری سازمانی که توسط Open Group ارائه شده است. توگف ابزاری برای کمک به پذیرش، تولید، استفاده و نگهداری طرح های معماری سازمانی می باشد. توگف بر پایه یک مدل فرآیندی تکرار پذیر می باشد، که توسط بهترین راهکارهای عملی و مجموعه ای از اجزای معماری با قابلیت استفاده مجدد، پشتیبانی می گردد.

  توگف توسط انجمن معماری Open Group توسعه و نگهداری می شود. اولین نسخه توگف، در سال 1995، بر پایه چارچوب معماری فنی وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا برای مدیریت اطلاعات ([1]TAFIM) ایجاد شد. با شروع کردن از این پایه بی نقص، انجمن معماری Open Group نسخه های موفقی از توگف را در دوره های زمانی معین ایجاد کرد و هر یک را بر روی وب سایت جامع Open Group منتشر ساخت.


  Read More

 • 4Apr

  معرفی PKP

  PKP، یک طرح توسعه و تحقیقی به منظور بهبود کیفیت علمی و عمومی تحقیقات دانشگاهی، از طریق انتشار دانش و به اشتراک گذاری محیط های نوآورانه است.


  Read More

 • 4Apr

  OJS چیست؟

  Open Journal Systems(OJS)، یک نرم افزار متن باز برای مدیریت و انتشار مقالات به صورت آنلاین می باشد.  OJS دارای یک محیط کاملا انعطاف پذیر برای مدیریت و انتشار ژورنال ها می باشد.این نرم افزار به صورت رایگان برای دانلود و نصب قرار شده است. OJS سبب کاهش مصرف زمان و انرژی برای انتشار ژورنال ها می شود.


  Read More

 • 4Apr

  تجارت همراه چیست؟

  تجارت همراه

  در سال های اخیر میزان استفاده از تلفن های همراه هوشمند بسیار افزایش یافته است. طبق آمار های رسمی حدود 70% از جمعیت کشور یک تلفن همراه هوشمند دارند. این جمعیت حجم بسیار بالایی از فعالیت های روزمره خود از قبیل جستجو، خرید، تعاملات و … را از طریق این موبایل های هوشمند خود انجام میدهند با توجه به این حجم عظیم تبادل اطلاعات و مدت زمانی که صرف کار با این موبایل ها میشود، پس میتوان دریافت که می بایست توجه ویژه ای به این کاربران داشت و از پتانسیل های موجود جهت توسعه کسب و کار خود استفاده کرد.


  Read More

 • 4Apr

  سرورهای اختصاصی پالاپال در ایران و آلمان

  سلام
  به اطلاع می رساند، جهت افزایش کیفیت خدمات و رضایت مندی هر چه بیشتر مشتریان عزیز شرکت پالاپال پرداز فارس سرورهای اختصاصی پالاپال در ایران(دیتا سنتر پارس آنلاین) و آلمان (دیتا سنتر Hetzner) راه اندازی شدند.
  پیش از این سرورهای ارائه دهنده خدمات پالاپال  تنها در آلمان مستقر بودند که اکنون علاوه بر ارتقا رم سرورهای آلمان به DDR4 سرورهای قدرتمند اپ ساز در داخل ایران نیز راه اندازی شدند.


  Read More

 • 26Mar

  معرفی روش های خودکار تولید اپ

  روش های خودکار تولید اپلیکیشن

  آیا ایده خوبی در مورد اپلیکیشن دارید که مایلید آن را تبدیل به واقعیت کنید؟ اکنون شما می توانید بدون نیاز به مهارت های برنامه نویسی، اپلیکیشن اندروید و آیفون بسازید. پلتفرمهای ساخت اپلیکیشنبسیاری در دنیا موجود میباشند که با چند حرکت کشیدن و رها کردن، یک اپلیکیشن موبایل را میسازد. میلیون ها نفر در سراسر جهان با استفاده از اینگونه پلتفرم ها اپلیکیشن خود را ساخته اند. اینگونه پلتفرم ها نمونه های داخلی(appsaz, appwizard, …) و خارجی(appmakr, ibuildapp, appsgeyser, …) بسیاری دارند. در ادامه میخواهیم به معرفی روش های خودکار تولید اپ بپردازیم. پس شروع کنید و همین امروز اپلیکیشن خود را بسازید.


  Read More

Load more